Guusje Woesthoff Nederhorst

Guusje Woesthoff Nederhorst

4 februari 1969 - 29 januari 2004

"Sterk en kwetsbaar tegelijk..."

Op 29 januari overleed Guusje Nederhorst op 34-jarige leeftijd - veel te jong - aan de gevolgen van kanker.

Guusje werd bekend als Roos Alberts uit de soap Goede Tijden Slechte Tijden. Met haar collega's Babette van Veen en Katja Schuurman vormde zij het populaire meidentrio Linda, Roos en Jessica. In de laatste maanden van haar jonge leven werkte Guusje aan een kinderboek.

Wij wensen haar man, Kane-zanger Dinand Woesthoff en hun jonge zoontje Dean Maddy alle sterkte toe in deze slechte tijden.
< Vorige         18721 t/m 18740 van 45981        Volgende >
Lieve Dinand en Dean Maddy

Ik was zo geschrokken ik kon het gewoon niet geloven.

Ik vond Guusje een topvrouw!
In mijn hart zal ze altijd blijven!

Ik wens Dinand en Dean Maddy en familieleden heel veel sterkte toe.

Veel liefs Paula Verhagen 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
P.a.u.l.a. .V.e.r.h.a.g.e.n.
Dit is niet ok
rust zacht en wees dat sterretje aan de hemel die waakt over je twee mannetjes.
liefs d 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
d.
Dit is niet ok
guusje ik vind het erg dat je er niet meer bij kunt zijn waarom oet het jouw overkomen waarom maar ik wens jouw man en jou w kind heel heel veel sterkte toe gecondoleerd
veele groetjes fam.bauer 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
m.a.r.i.s.k.a.
Dit is niet ok
Beste Dinand en Dean Maddy.

Langs deze weg willen wij, jullie heel veel Sterkte, Liefde en Kracht toe wensen, in deze moeilijke tijd. 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
F.a.m... .R...d.e. .M.a.n...
Dit is niet ok
lieve Guusje
Veel te jong gestorven. De rest wordt zo onbelangrijk. Ik leef enorm mee met je man en je zoontje.
God heeft een tuin vol engelen
er was een plaatsje vrij
hij heeft jou gehaald
nu sta jij daarbij.

Heel veel sterkte
Bianca 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
b.i.a.n.c.a. .k.e.t.e.l.a.a.r.
Dit is niet ok
Lieve Dinand & Dean Maddy,

Zelfs, ik sta er ver vanaf, ik voel de pijn van het verlies van Guusje. Kende haar niet maar het was, via die beeldbuis, alsof ik haar al jaren kende.
Ik wil jullie en naaste familie alle sterkte wensen in de komende tijd en vertel Dean Maddy hoe bijzonder Guusje was als vrouw voor jou en moeder van hem. Vergeet haar nooit!! Herrineringen blijven en dat is het mooiste. Nu zal de pijn alleen nog een plaatsje moeten krijgen en neem daar de tijd voor.

Veel liefs, 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
M.a.s.c.h.a.
Dit is niet ok
lieve Guusje

wat erg dat je ons hebt verlaten, waarom vraag je dan af, veel te vroeg.
hierbij draag ik deze gedicht aan jou,

Roses are red, violets are bleu
heavenly peace from me to you.

Dean Maddy en Dinand wij wensen jullie
veel sterkte en nog vele liefdevolle jaren.

liefs de familie kaddouri 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
s.a.m.i.r.a. .k.a.d.d.o.u.r.i.
Dit is niet ok
ik vind het zo erg dat er weer iemand aan die erge ziekte overlijd, ik kende guusje niet persoonlijk maar het is toch erg. mijn medeleven gaat dan ook zeker uit naar haar man dinand en zoontje dean maddy en verdere familie leden.
veel sterkte
saskia schuttelaars 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
s.a.s.k.i.a. .s.c.h.u.t.t.e.l.a.a.r.s.
Dit is niet ok
Wat een verschrikkelijk nieuws, een fantastische vrouw en zeer geliefd persoon is van ons weggenomen.
Mijn man en ik weten nog precies wat we deden en waar we waren dit is iets wat je nooit zal vergeten.
Wij wensen jullie ontzettend veel troost en sterkte toe, we leven met jullie mee!!

jeroen en chantal 
Op 1 februari 2004
om 20:25 getekend door:
c...a...g.e.e.r.t.s.
Dit is niet ok
Ik heb er maar een woord voor: verschrikkelijk!

Ik wens haar familie en vrienden alle sterkte van de wereld toe. 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
T.a.r.a.
Dit is niet ok
Guusje slaap zacht waar je ook bent...Dinand, kleine Dean Maddy, familie en vrienden veel sterkte met dit enorme verlies 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
H.e.l.e.n.
Dit is niet ok
er zijn geen woorden voor.
Veel sterkte 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
Y.v.o.n.n.e.
Dit is niet ok
Lieve Dinand, Dean Maddy, Pa en Ma Nederhorst,

...Onbegrijpelijk!!!... Ik wens jullie heel veel sterkte. Zeker met Dean Maddy, voor hem is het allemaal zo verwarrend en vreemd. Dat is voor ons volwassenen al zo, helemaal voor zo'n klein kind. 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
M.a.n.u.s.k.a. .M.
Dit is niet ok
'het is zo stil in mij, ik heb nergens woorden voor'

iedereen heel veel sterkte toegewenst met dit grote verlies! 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
N.i.c.o.l.e.
Dit is niet ok
ik wens dinand en en dean en de familie heel veel sterkte in deze tijd
ik leef met jullie mee
ze is veel te jong gestorven
ze was een mooie vrouw 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
d.a.n.i.e.l.l.e. .k.u.i.p.e.r.i.j.
Dit is niet ok
Dinand, Deantje, familie en overige vrienden,

Hopelijk kan voor jullie ook de zon snel weer een beetje schijnen en dat jullie maar veel fijne herinneringen mogen bewaren aan Guusje. 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
M.i.r.a.n.d.a.
Dit is niet ok
Lieve Dinand, Dean Maddy, familie en vrienden van Guusje.

Eigenlijk zijn er geen woorden te vinden die enige troost zouden kunnen bieden bij dit ondraaglijke verlies dat jullie nu moeten dragen.

Guusje kwam op mij over als een persoon waar je op de een of andere manier respect voor moest hebben, en dit respect zal ook altijd blijven. Een heel gewone meid die genoot van het leven.

Ik hoop dat jullie alle liefde, troost en steun zullen vinden die jullie nodig hebben voor nu, voor later, voor zolang als jullie dit nodig hebben!

Dinand: Ik hoop dat ook Dean Maddy zijn moeder later zal leren kennen als iemand waar je respect voor moet hebben.

Heel veel sterkte,

Wendy Frissen, Holtum 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
W.e.n.d.y. .F.r.i.s.s.e.n.
Dit is niet ok
Ineens hoor je het verschrikkelijke nieuws op de radio. Het wordt stik in je, hier zijn geen woorden voor. Tijdens de stilte probeer je tot je door te laten dringen wat je net gehoord hebt en je staat er bij stil wat voor een bijzondere vrouw veel te vroeg afscheid heeft moeten nemen van haar dierbaren.
Ik wens haar dierbaren en in het bijzonder Dinand heeft veel kracht toe om dit verlies een plaatsje te kunnen geven.

veel warmte, Annelies 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
A.n.n.e.l.i.e.s.
Dit is niet ok
hierbij mijn oprechte deelneming.

Dinand enDean Maddy heel veel sterkte toegewenst.

Veel Liefs 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
A.n.o.u.k.
Dit is niet ok
Het enige wat ik jullie kan zeggen is veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. 
Op 1 februari 2004
om 20:24 getekend door:
S.a.b.a.h.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 934 935 936 937 938 939 940 ... 2300      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Beheerder
op 29 januari 2004

Contact met beheerder >
Contact met Beheerder:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto