Z.K.H. Prins Claus

Z.K.H. Prins Claus

6 september 1926 - 6 oktober 2002

Een parel in de Nederlandse kroon die de Nederlandse harten voor zich wist te winnen...

Prins Claus, echtgenoot van koningin Beatrix, is op zondag 6 oktober 2002 op 76-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn vrouw, zijn kinderen en de prinsessen Laurentien en Máxima overleden in het AMC in Amsterdam.

Claus von Amsberg trouwde in 1966 met Prinses Beatrix. Tot zijn dood stond hij haar met raad en daad terzijde, hoewel hij daarin sinds Beatrix de troon besteeg regelmatig en steeds vaker gehinderd werd door gezondheidsproblemen.

Ondanks de aanvankelijke scepsis wist de ontwapenende en humorvolle Claus de harten van het Nederlandse volk voor zich te winnen.

De dood van Claus kwam ondanks diens broze gezondheid voor velen toch nog als een verrassing. Op verschillende plaatsen in het land werden kaarsjes aangestoken en bloemen neergelegd.
< Vorige         16061 t/m 16080 van 51235        Volgende >
Met respect en waardering zal prins Claus in mijn herinnering blijven voortleven .

Ik wens U, Hare Majesteit, en Uw kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.

Ons medeleven kan U daarbij misschien van waarde zijn. 
Op 9 oktober 2002
om 23:51 getekend door:
G.e.r.a.r.d. .P.e.t.e.r.s.
Dit is niet ok
VOOR HETWIJ WILLEN ONZE KONINGIN EN HAAR DRIE ZONEN EN SCHOONDOCHERS ONZE INNIGE DEELNEMING BETUIGEN MET HET OVERLIJDEN VAN PRINS CLAUS HIJ WAS EEN HELE FIJNE ECHTGENOOT EN VADER BETER HADDEN WIJ ONS NIET KUNNEN WENSEN VOOR ONZE KONINGIN BEATRIX EN HAAR KINDEREN HIJ HIELD ZIELS VEEL VAN ZIJN GEZIN DAT KON JE AAN ALLES ZIEN EN MERKEN EEN GELIEFD PERSOON VAN HET NEDERLANDSE VOLK IS HEEN GEGAAN WE ZULLEN PRINS CLAUS MISSEN GOD BLESS YOU WIJ BIDDEN VOOR PRINS CLAUS EN ZIJN GEZIN EN HEEL VEEL LIEFDE EN STEUN VAN HET NEDERLANDSE VOLK VOOR NU EN IN DE TOEKOMST ZIJN LIJDENSWEG IS VOORBIJ PRINS CLAUS KAN NU RUSTEN IN VREDE VAARWEL PRINS CLAUS BEDANKT VOOR ALLES WAT U VOOR ONS GEDAAN HEBT WIJ ZULLEN U NOOIT VERGETEN 
Op 9 oktober 2002
om 23:50 getekend door:
F.A.M.:.d.e. .B.R.U.I.J.N.
Dit is niet ok
Er is al zoveel gezegd en geschreven. Veel sterkte voor zijn vrouw, kinderen en familie. Gods zegen 
Op 9 oktober 2002
om 23:50 getekend door:
H.e.n.k. .M.e.z.a.c.h.
Dit is niet ok
een wereld burger een europeaan en een nederlander. in een x weg. Dag humor dag intelegentie dag prins claus 
Op 9 oktober 2002
om 23:49 getekend door:
b.r.e.n.d.a.
Dit is niet ok
Prins Claus,
ik hoop dat U eindelijk de rust vind waar U sinds uw lijdensweg recht op heb.Ik vond U een geweldige man,en een lieve vader.
Rust zacht.
Nel Mul. 
Op 9 oktober 2002
om 23:47 getekend door:
N.e.l. .M.u.l.
Dit is niet ok
Wij met ons gezin wensen uw alle veel sterkte toe de komen dagen maar ook na die tijden die nog komen.

Fam.vd.Coolwijk 
Op 9 oktober 2002
om 23:47 getekend door:
J.H...v.d...C.o.o.l.w.i.j.k.
Dit is niet ok
Het Nederlandse volk zal u nooit vergeten. Bedankt voor al die jaren! 
Op 9 oktober 2002
om 23:47 getekend door:
W.i.l.l.i.a.m. .J.a.n.s.e.n.
Dit is niet ok
U bent zichtbaar van ons heengegaan maar in ons hart zal U altijd blijven bestaan.

Veel sterkte aan Koningin Beatrix en de zonen.

Moge de wijsheid van Uw man en van jullie vader in jullie en jullie nageslacht voortvloeien tot in lengte van dagen.

Rust zacht Prins Claus 
Op 9 oktober 2002
om 23:46 getekend door:
G.r.e.g.e.o.r.y. .A.r.l.i.n.d.o. .v.a.n. .T.r.i.g.t.
Dit is niet ok
Innige en christelijke deelneming
bij het verlies dat U trof. 
Op 9 oktober 2002
om 23:45 getekend door:
S.a.n.d.e.r.s. .-. .q.u.i.r.y.n.e.n.
Dit is niet ok
Ons warme medeleven bij het heengaan van een sympathiek en kundig lid van het Koningshuis 
Op 9 oktober 2002
om 23:45 getekend door:
J.o.h.a.n. .e.n. .B.e.t.t.y. .H.a.b.e.k.o.t.h.é.
Dit is niet ok
Langst deze weg willen wij ons medeleven betuigen en dehele familie sterkte toewensen tijdens deze moeilijke tijd.

Fam. van Soest uit Middelburg. 
Op 9 oktober 2002
om 23:45 getekend door:
F.a.m... .v.a.n. .S.o.e.s.t.
Dit is niet ok
mijn diep respect en medeleven met de koningklijke familie 
Op 9 oktober 2002
om 23:45 getekend door:
g.a...k.r.a.a.l.
Dit is niet ok
Ik vind het echt heel erg dat U er niet meer bent U was een heel goed mens. Ik hoop dat U ook daarvoor op een goede plaats terecht komt hierna!

Rust Zacht Prins Claus
En veel sterkte aan vrienden en familie

sterkte AFZ Melissa (15) 
Op 9 oktober 2002
om 23:45 getekend door:
M.e.l.i.s.s.a. .(.1.5.).
Dit is niet ok
Onze oprechte deelneming gaat uit naar het Nederlandse volk, de Nederlandse overheid en in het bijzonder naar de koninklijke familie.
Prins claus was internationaal gezien, een alom gerespecteerde, bijzondere persoonlijkheid.
Namens Koerdische Democratische partij-Iran 
Op 9 oktober 2002
om 23:44 getekend door:
M...T... .Z.a.r.z.a.
Dit is niet ok
Prins door het huwelijk. Gerespecteerd en geliefd door zijn daden! Een voorbeeld voor ons allen. Ik zal Prins Claus heel erg missen.

Sint Maarten (NA), 9 oktober 2002 
Op 9 oktober 2002
om 23:44 getekend door:
E...J... .S.c.h.r.i.j.n.e.r.
Dit is niet ok
Langs deze manier wil ik Hare Majesteit en haar zonen en de verdere koninklijke familie heel veel sterkte toewensen in de komende moeilijke periode...Prins Claus was een bijzondere man, een echte vader voor zijn zonen...een liefdevolle echtgenoot voor zijn vrouw...we zullen hem heel erg missen!!! 
Op 9 oktober 2002
om 23:43 getekend door:
J...M... .v.a.n. .d.e.r. .V.e.l.d.e.
Dit is niet ok
Ik kan het niet geloven! Ik vind het zo erg dat U er niet meer bent. U had zo´n warm hart! Rust zacht. En veel sterkte aan iedereen die hem dierbaar waren. 
Op 9 oktober 2002
om 23:42 getekend door:
C.o.r.i.n.e. .v.a.n. .R.o.s.s.u.m.
Dit is niet ok
Wij wensen de gehele Familie veel sterkte. Ook wij zullen hem missen. 
Op 9 oktober 2002
om 23:42 getekend door:
F.a.m... .R...C...P.o.e.t.e.r.a.y.
Dit is niet ok
met zeer veel leedwezen kennis genomen van het overlijden van de Prins, ik wens de familie sterke toe 
Op 9 oktober 2002
om 23:42 getekend door:
K.o.n.i.n.g.
Dit is niet ok
Prins Claus heeft me helemaal voor zich gewonnen. Ik vind het ontzettend treurig voor zijn familie dat hij nu niet meer bij hun kan zijn. 
Op 9 oktober 2002
om 23:42 getekend door:
A.n.n.e.l.i.e.s. .L.a.m.m.e.r.s.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 801 802 803 804 805 806 807 ... 2562      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Jan Wouter
op 2 juli 2001

Contact met beheerder >
Contact met Jan Wouter:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto