Z.K.H. Prins Claus

Z.K.H. Prins Claus

6 september 1926 - 6 oktober 2002

Een parel in de Nederlandse kroon die de Nederlandse harten voor zich wist te winnen...

Prins Claus, echtgenoot van koningin Beatrix, is op zondag 6 oktober 2002 op 76-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn vrouw, zijn kinderen en de prinsessen Laurentien en Máxima overleden in het AMC in Amsterdam.

Claus von Amsberg trouwde in 1966 met Prinses Beatrix. Tot zijn dood stond hij haar met raad en daad terzijde, hoewel hij daarin sinds Beatrix de troon besteeg regelmatig en steeds vaker gehinderd werd door gezondheidsproblemen.

Ondanks de aanvankelijke scepsis wist de ontwapenende en humorvolle Claus de harten van het Nederlandse volk voor zich te winnen.

De dood van Claus kwam ondanks diens broze gezondheid voor velen toch nog als een verrassing. Op verschillende plaatsen in het land werden kaarsjes aangestoken en bloemen neergelegd.
< Vorige         15221 t/m 15240 van 51235        Volgende >
Mijn zoontje van 7 zei, nadat hij een aantal documentaires op TV had gezien : "Ik wou dat ik zo'n vader had"
En ik denk dat hij daar niet alleen in staat.

Een eerlijk, oprecht en warm mens heeft ons verlaten en ik wens alle nabestaanden de kracht toe om dit verlies te verwerken. 
Op 10 oktober 2002
om 11:35 getekend door:
A.n.n.e.
Dit is niet ok
Hier bij mijn oprechte dank betuiging.
Ik wens de famillie veel sterkte toe 
Op 10 oktober 2002
om 11:35 getekend door:
D.o.m.i.n.i.q.u.e.
Dit is niet ok
 
Op 10 oktober 2002
om 11:35 getekend door:
J.e.r.o.e.n. .&. .D.a.n.i.ë.l.l.a.
Dit is niet ok
wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke dagen en maanden.
fam.sundermann-ede gld. 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
h...c...f...s.u.n.d.e.r.m.a.n.n.
Dit is niet ok
gecondoleerd 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
j.o.h.a.n.n.e.s.
Dit is niet ok
Veel sterkte aan de nabestaanden toegewenst na zo'n droevige gebeurtenis. Z.K.H. Prins Claus heeft in mijn ogen een positieve invoed gehad op het koningshuis en zal door iedereen altijd worden herrinnert als een ware vorst. 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
N.i.e.k. .L.u.i.n.g.e.
Dit is niet ok
Heel erg veel sterkte gewenst met het verlies van Uw echtgenoot, jullie vader en opa. Spreek de hoop uit dat jullie genoeg kracht krijgen om dit verlies te kunnen dragen nu en in de toekomst. 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
F.a.m... .v.a.n. .d.e.r. .V.e.l.d.e.n.
Dit is niet ok
Beste Koningin Beatrix en zonen

Ik wens U veel sterkte met het dragen van dit verlies. Prins Claus was een lieve, spontane man en gewoon, voelde zich ook staatsburger.
Veel sterkte deze dagen en de tijd die komen gaat.

Femke Huijbregts
's-Hertogenbosch 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
F.e.m.k.e. .H.u.i.j.b.r.e.g.t.s.
Dit is niet ok
Met het verlies van prins Claus is een groot man heengegaan. Hij was een lieve en intelligente man die in de laatste jaren van zijn leven veel te kampen heeft gehad met zijn gezondheid. Wij wensen koningin Beatrix, haar zonen en de rest van de familie heel veel sterkte toe. 
Op 10 oktober 2002
om 11:34 getekend door:
M.a.r.c.e.l.,. .A.s.t.r.i.d.,. .J.o.y.c.e. .e.n. .B.r.i.a.
Dit is niet ok
Bij deze willen wij de naaste familieleden van prins claus heel veel sterkte toewensen in deze hele moeilijke tijd. Wij denken aan jullie. 
Op 10 oktober 2002
om 11:33 getekend door:
f.a.m... .c.l.a.b.b.e.r.s.
Dit is niet ok
WIJ WENSEN U EN UW KINDEREN
VEEL STERKTE TOE 
Op 10 oktober 2002
om 11:33 getekend door:
h.a.m.e.r. . .p.
Dit is niet ok
Hierbij wil ik mijn leedwezen uitspreken met het overlijden van prins Claus. Met diep respect voor een man die veel heeft betekend voor ons land. Ik wil zijn dierbaren veel sterkte toewensen in deze moeilijke periode 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
j.o.s.e.e. .r.o.t.h.u.i.z.e.n.
Dit is niet ok
Ik wens U allen heel veel sterkte. 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
A...C... .B.r.o.u.g.-.H.a.m.e.r.s.
Dit is niet ok
Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw, Koningin Beatrix, zijn kinderen Willem-Alexander, Constatijn en Johan Friso, en alle dierbaren en familie daar om heen. Het verlies van een spil uit een gezin doet veel pijn, we zullen aan de overledene en aan zijn gezin denken!

Familie van Elk, Nijmegen 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
v.a.n. .E.l.k.
Dit is niet ok
Tot ons groot spijt is van ons heengegaan Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus.

Na lange strijd van jaren aan ziekte is de tijd van overlijden daar gekomen voor die gene die rust verdient na het iedere keer uit dat diepe dal te klimmen.

Ik deel hierbij mijn medeleven aan Koningin Beatrix en naaste familie en vrienden van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus. 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
D.h.r... .R... .P.e.t.e.r.s.
Dit is niet ok
Wij willen U van harte condoleren met het verlies van Uw man, vader, schoonvader en opa.En wensen u voor de de tijd die komt heel veel sterkte toe.Onze gedachten zijn bij U. 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
W.i.m. .e.n. .M.a.a.i.k.e. .K.u.i.p.e.r.
Dit is niet ok
Hierbij willen wij onze deelneming betuigen aan H.K.H Koningin Beatrix, haar zoons en schoondochters en kleindochter, nu hun dierbare Claus hen is ontvallen. We leven mee in dit verdriet en wensen hen allen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. We verliezen in hem een lieve, markante man. 
Op 10 oktober 2002
om 11:32 getekend door:
w.i.l.e.m.,.e.l.i.n.e.,.m.a.r.t.i.j.n. .e.n. .s.i.m.o.n. .v.e.l.d.k.a.m.p.
Dit is niet ok
Ondanks uw ziekte bleven uw ogen altijd schitteren, dit zal mij, en vele anderen altijd bijblijven. Rust zacht.
Ik wens de Koninklijke familie heel veel sterkte en kracht toe. 
Op 10 oktober 2002
om 11:31 getekend door:
m.a.u.r.e.e.n.
Dit is niet ok
Rust zacht . 
Op 10 oktober 2002
om 11:31 getekend door:
M.i.e.k.e.
Dit is niet ok
Er zijn mensen waarvan je zou wensen dat ze het eeuwige leven zouden hebben. U bent zo iemand.
De gevoelens van aversie van de Nederlandse bevolking tegen een Duitser kon u destijds goed invoelen.
Als er iemand is, die heeft getoond dat je een persoon nooit mag veroordelen op afkomst, kleur, religie of geaardheid, dan bent u dat wel.
Moge u voor de mensheid worden tot een symbool van wat mens-zijn inhoudt.

Ik wens uw familie veel sterkte bij dit verlies. 
Op 10 oktober 2002
om 11:31 getekend door:
M.a.r.y. .K.l.e.i.j.w.e.g.t.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 759 760 761 762 763 764 765 ... 2562      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Jan Wouter
op 2 juli 2001

Contact met beheerder >
Contact met Jan Wouter:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto