Z.K.H. Prins Claus

Z.K.H. Prins Claus

6 september 1926 - 6 oktober 2002

Een parel in de Nederlandse kroon die de Nederlandse harten voor zich wist te winnen...

Prins Claus, echtgenoot van koningin Beatrix, is op zondag 6 oktober 2002 op 76-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn vrouw, zijn kinderen en de prinsessen Laurentien en Máxima overleden in het AMC in Amsterdam.

Claus von Amsberg trouwde in 1966 met Prinses Beatrix. Tot zijn dood stond hij haar met raad en daad terzijde, hoewel hij daarin sinds Beatrix de troon besteeg regelmatig en steeds vaker gehinderd werd door gezondheidsproblemen.

Ondanks de aanvankelijke scepsis wist de ontwapenende en humorvolle Claus de harten van het Nederlandse volk voor zich te winnen.

De dood van Claus kwam ondanks diens broze gezondheid voor velen toch nog als een verrassing. Op verschillende plaatsen in het land werden kaarsjes aangestoken en bloemen neergelegd.
< Vorige         11401 t/m 11420 van 51235        Volgende >
heel veel succes aan alle die hem dierbaar is . 
Op 11 oktober 2002
om 13:13 getekend door:
r.a.d.h.a. .s.i.t.a.l.
Dit is niet ok
met alle respect 
Op 11 oktober 2002
om 13:13 getekend door:
t.h.e.o. .a.n. .a.n.n.e.k.e. .h.o.e.f.n.a.g.e.l.-.k.n.o.e.s.t.e.r.
Dit is niet ok
Het is een zonde dat zo'n man is overleden, maar toch is het beter voor de prins. Nu is hij verlost van zijn pijn.
Leuk je gekent te hebben. 
Op 11 oktober 2002
om 13:12 getekend door:
M.a.r.t.i.n.e. .O.v.e.r.g.a.a.u.w.,. .M.a.r.j.o.l.e.i.n. .D.e.v.i.l.e.e.,. .R.o.b.b.e.r.t. .v.a.n. .B.u.u.r.e.n.
Dit is niet ok
namens mijn familie dank ik u voor al hetgeen u voor onze samenleving hebt gedaan! 
Op 11 oktober 2002
om 13:12 getekend door:
E...C...S.t.r.i.n.n.h.o.l.m.
Dit is niet ok
In Z.K.H. Prins Claus zullen wij een zeer amaibele man missen, die ondanks de beperkingen van zijn levenslot een verbondenheid bleef behouden bij alles wat hem aanging, in prive en maatschappelijk opzicht. Wij wensen allen sterkte toe in de komende periode. 
Op 11 oktober 2002
om 13:11 getekend door:
J.o.h.a.n. .e. .M.a.r.i.a. .v.a.n. .A.n.t.w.e.r.p.e.n.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte wens ik de familie
voor de komende tijd,dit verlies te dragen.

Mevr.C.R. van Eekeres 
Op 11 oktober 2002
om 13:11 getekend door:
C...R...v.a.n. .E.e.k.e.r.e.s.
Dit is niet ok
ik wens de hele koninklijke familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen 
Op 11 oktober 2002
om 13:10 getekend door:
t.h.i.e.s.j.a.n.
Dit is niet ok
Ik wil de nabestaanden van Prins Claus veel sterkte wensen bij het verwerken van dit verlies. Voor mij was Prins Claus een voorbeeld voor de andere leden van het Koninklijk Huis, weg met het protocol en lééf! 
Op 11 oktober 2002
om 13:10 getekend door:
W.o.u.t.e.r. .T.r.a.a.s.t.
Dit is niet ok
Koninklijke Hoogheid,
het licht dat uw Prinsgemaal de wereld inzond, zal altijd blijven, u en de uwen omringen en verwarmen tot u elkaar weerziet en in eeuwigheid.
Moge de Christus u en de uwen liefde, licht, vrede, vreugde en volmaaktheid schenken in bewustwording van Zijn eeuwige kracht.
Rijnawies Visscher 
Op 11 oktober 2002
om 13:10 getekend door:
R.i.j.n.a.w.i.e.s. .V.i.s.s.c.h.e.r.
Dit is niet ok
Om uw echtgenoot en jullie vader te moeten missen zijn weinig verzachtende woorden te vinden. Heel veel sterkte en gedenk een fantastische man op ieder haar of zijn wijze. 
Op 11 oktober 2002
om 13:10 getekend door:
J.e.a.n.i.n.e. .R.o.m.m.e.
Dit is niet ok
We zijn trots op u geweest voor uw strijdvaardigheid, humor en respect voor het leven.
Deze herrinnering zal altijd blijven. 
Op 11 oktober 2002
om 13:09 getekend door:
C.h.r.i.s.t.a. .J.o.n.k.e.r.
Dit is niet ok
Bij deze wil ik Hare Majesteit de koniging en Prins Willem Alexander plus alle andere familie en dierbare mijn medeleven van verdriet laten blijken bij het overleiden van uw man, uw vader, of uw vriend.
Ik wens jullie Gods zegen toe en dat Hij u zal troosten met Zijn Trooster de Heilige Geest. Heel veel sterkte toegewenst.

Dorenda 
Op 11 oktober 2002
om 13:09 getekend door:
D.o.r.e.n.d.a. .S.c.e.p.a.n.o.v.i.c.
Dit is niet ok
Hierbij wil ik Hare Majesteit de Koningin, de prinsen en verdere familie mijn medeleven betuigen bij het verlies van hun man en (schoon)vader. Prins Claus was een sympathieke man die veel gedaan heeft voor een beter begrip tussen Nederlanders en Duitsers.
Moge de koninklijke familie de kracht vinden om om te gaan met dit verlies.

Prins Claus, rust in vrede 
Op 11 oktober 2002
om 13:09 getekend door:
A.n.k. .J.u.f.f.e.r.m.a.n.s.
Dit is niet ok
Afscheid nemen
is dierbare herineringen
met dankbare handen voortdragen. 
Op 11 oktober 2002
om 13:08 getekend door:
S.i.s.k.a.
Dit is niet ok
" God zij met U" 
Op 11 oktober 2002
om 13:08 getekend door:
H.e.n.k. .&. .S.u.z.a.n. .d.e. .V.r.i.e.s.
Dit is niet ok
Een uniek mens is heen gegaan het was een man die met weinig woorden maar een lieve uitstraling vooral voor zijn vrouw en kinderen
iemand waar ook veel mensen van zijn gaan houden

Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd 
Op 11 oktober 2002
om 13:07 getekend door:
g.e.r.d.a. .e.n. .j.a.n. .l.a.m.m.e.r.s.
Dit is niet ok
Toen ik het hoorde stond ik perplexed.
Ik dacht dit kan niet waar zijn.
Ik vond en vind het een man die er stond. Hij heeft veel goeds gedaan voor dit land en de derde wereldlanden.
Mijn medeleven gaat naar de familie, ik wens hun veel sterkte toe bij die dit grote verlies. Hij zal altijd bij jullie zijn. Niet lichamelijk maar altijd in jullie gedachten. Hij is altijd bij jullie in wat jullie doen of laten. Hij is en zal trots zijn op jullie.

Heel veel sterkte toegewenst.

Met vriendelijke groet,

Ingrid Talsma
uit Friesland. 
Op 11 oktober 2002
om 13:07 getekend door:
I.n.g.r.i.d. .T.a.l.s.m.a.
Dit is niet ok
 
Op 11 oktober 2002
om 13:06 getekend door:
Dit is niet ok
Ons oprechte medeleven gaat uit naar de hele Koninklijke familie bij het overlijden van Prins Claus. 
Op 11 oktober 2002
om 13:06 getekend door:
f.a.m.i.l.i.e. .v.a.n. .d.e.n. .A.k.k.e.r.
Dit is niet ok
Wij wensen H.M. Koningin Beatrix, haar 3 zonen, schoondochters en kleindochter heel veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit enorme verlies. Niet alleen zij, maar het hele Nederlandse volk gaat deze o zo geliefde prins Claus missen. 
Op 11 oktober 2002
om 13:05 getekend door:
F...G... .v.a.n. .d.e.r. .G.i.e.s.s.e.n.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 568 569 570 571 572 573 574 ... 2562      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Jan Wouter
op 2 juli 2001

Contact met beheerder >
Contact met Jan Wouter:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto