Peter R. de Vries Foto: Wikipedia.nl

Peter R. de Vries

14 november 1956 - 15 juli 2021

Peter R de Vries was vooral een lieve man die zich met ziel en zaligheid inzette voor families die hij bijstond.

Peter Rudolf de Vries (Aalsmeer, 14 november 1956) was een Nederlands misdaadverslaggever. Hij werd voornamelijk bekend door zijn eigen televisieprogramma "Peter R. de Vries, misdaadverslaggever" dat in 2012 na zeventien jaar stopte. Sindsdien genoot hij in Nederland vooral de reputatie van standvastig aanjager van cold cases en was hij een veel geziene gast in praatprogramma's waarin hij zijn licht liet schijnen over tal van criminele zaken.

Op 6 juli 2021 werd hij op straat in Amsterdam neergeschoten, waarna hij zwaargewond werd afgevoerd naar een ziekenhuis. Daar is hij uiteindelijk overleden,


Bron: Wikipedia.nl
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         13161 t/m 13180 van 37831        Volgende >
Lieve Peter,

Nu je er helaas niet meer bent wordt je door ons allen gemist. Iedere keer als je bij RTL Boulevard of bij een talkshow aanschoof wilde ik altijd jouw mening en verhalen horen. Je was en bent nog steeds een heel bijzondere man. Je was en bent nog steeds de personificatie van rechtvaardigheid. Je was en bent nog steeds onvervangbaar. Je was en bent nog steeds nodig. En jouw verlies is een groot gemis. Het onrecht waar je altijd tegen vocht is nu jou aangedaan door een stel lage barbaarse hufters van het onderste niveau. We voeren een ongekende strijd tegen de misdaad waarin we nou juist jou zo hard nodig hebben. En dat we die strijd nu zonder jou moeten doen raakt ons allen. Maar weet wel, Peter, dat hoewel je er niet meer bent, jouw ideeën en gevoel voor rechtvaardigheid in ons allen voortleven. Peter, je was en bent nog steeds een grote held. Ik wens de familie, vrienden, collega's, kenissen en iedereen heel veel sterkte toe.

Rust zacht, Peter. ❤

Groetjes, Nick 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
N.i.c.k. .V.e.r.h.a.g.e.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en heel veel sterkte Familie en nabestaande.
Woorden zijn verder overbodig; Rust zacht Peter. 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
m.a.r.t.i.k.a.
Dit is niet ok
Ik had eigenlijk helemaal niet zoveel met u maar dit is shocking.
U was nog helemaal niet klaar met leven. Mijn gedachten gaan uit naar de familie en vrienden en collega's. R.z.🖤
Peter. 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
D...B.o.v.e.
Dit is niet ok
R.I.P Peter.
Een groot gemis voor Nederland 😥😥😥
En dit zou nooit meer mogen gebeuren in Nederland.
Sprakeloos... 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
P.e.t.r.a. .K.u.i.p.e.r.s.
Dit is niet ok
Niet te bevatten! 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
A.n.n.e.k.e.
Dit is niet ok
Lieve Peter, rust zacht. Je bent een strijder geweest in lief en leed. We gaan je missen. 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
L.e.x.i.
Dit is niet ok
Poeh, dat is wat zeg ! Ik dacht dat jij onverwoestbaar was. Nou, dat was je ook ! En hoe ! Je hebt ze allemaal de waarheid verteld ! Je was oprecht Prins der Rechtvaardigheid ! Ook dan is een mens een Mensch. En dat was jij, Lieve mr Peter R.
Rust Zacht, Rechtvaardige, en hou die gouden weegschaal in de gaten... Het ga je goed ! 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
J.o.n.a. .B.r.a.s.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte met dit grote verlies voor iedereen die hem liefhad 🥀 
Op 16 juli 2021
om 15:32 getekend door:
C.h.r.i.s.t.i.n.e. .v.a.n. .d.e. .L.o.g.t.
Dit is niet ok
Geen woorden voor...
R.I.P 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
N.a.t.h.a.l.i.e. .K.o.o.p.m.e.i.n.e.r.s.
Dit is niet ok
Rust in vrede held 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
T.h.o.m.a.s.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte gewenst in deze moeilijke tijd voor de partner, kinderen en ieder die Peter lief en dierbaar zijn.
Wat een groot verlies en verdriet. Hier zijn geen woorden voor! 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
B.e.t.t.y.
Dit is niet ok
We zijn in shock..
Peter R de Vries is er niet meer.
Wat moet Nederland nou zonder jou Peter😪
We kunnen het niet geloven, je nooit meer te zien en nooit meer je stem te horen. Je hebt ontzettend veel betekend voor zoveel mensen.
Ik wens de nabestaanden heel, heel veel kracht en sterkte om dit verlies te dragen.

Rust zacht HELD❤️ 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
F.a.m.i.l.i.e. .B.r.o.u.w.e.r.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte voor de familie en vrienden en iedereen die hem liefhad.

Rust zacht, moedige en dappere strijder.

We gaan je missen. 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
H.a.n.i.m. .O.z.g.u.l.
Dit is niet ok
Een krachtig en bijzonder mens is gestorven.
Verdrietig. 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
K.a.r.i.n. .v.a.n. .P.e.s.k.i.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en heel veel sterkte in deze en de komende tijd voor alle nabestaanden.
Rust zacht Peter. 
Op 16 juli 2021
om 15:31 getekend door:
M.a.r.g.o.t. .v.a.n. .d.e.n. .B.e.r.g.
Dit is niet ok
Lieve Peter, hoe verdrietig en hoe bijzonder dat één man zo'n enorme leegte achterlaat. Het verlies dat we allemaal voelen is een getuigenis van wie je was; een lieve man, sterk, integer en rechtvaardig. Je sprak vanuit het hart en in heldere taal die binnenkwam bij iedereen. Je hebt zoveel goed gedaan in het leven en we zullen je ontzettend missen. Rust in vrede.

We behoren allemaal tot God en tot Hem zullen we terugkeren. 
Op 16 juli 2021
om 15:30 getekend door:
N.a.d.i.a.
Dit is niet ok
Lieve Peter rust zacht🥀. Gecondoleerd en heel veel sterkte voor de nabestaanden... 
Op 16 juli 2021
om 15:30 getekend door:
E.s.t.h.e.r.
Dit is niet ok
Blijvend respect voor deze persoonlijkheid en ware krijger.

R.I.P. 
Op 16 juli 2021
om 15:30 getekend door:
F.E. .M.o.u.r.e.r.
Dit is niet ok
Ik ga je missen met je scherpe tong en groot hart.
Altijd gevolgd.
Grote leegste laat je achter.
Je was voor de duvel niet bang.
Zo zinloos allemaal. 
Op 16 juli 2021
om 15:30 getekend door:
G.u.u.s.
Dit is niet ok
Rust zacht
🌹✨
Sterkte voor de Familie en dierbaren. 
Op 16 juli 2021
om 15:30 getekend door:
A.n.i.t.a.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 656 657 658 659 660 661 662 ... 1892      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Anneke
op 15 juli 2021

Contact met beheerder >
Contact met Anneke :


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Peter R. de Vries

Er zijn voor dit register meer dan 5000 condoleances. Neem contact met ons op om een boekje te laten maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto